Biuro konkstukcyjno-produkcyjnePDM Technics zrodziło się z rosnącego zapotrzebowania na coraz to dokładniejsze i tańsze w wytwarzaniu elementy mechaniczne z metali i tworzyw sztucznych.  Podchodzimy do tego tematu trochę odmiennie od głównego nurtu, a mianowicie przyświecającą nam ideą jest maksymalna optymalizacja procesów produkcyjnych tz, SMART Engineering. Metoda ta pozwala zmiejszyć czas produkcji, redukuję liczbę odpadów, oraz oczywiście cenę koncową delatu. Wiemy jak ważny jest czas, dlatego z naszymi klientami współpracujemy dostarczając im kompleksowo nie tylko elementy mechaniczne, wsparcie projektowe, ale również kompleksową obsługę projektów. Na każdym etapie czy to projektowanie, czy wytwarzanie elementów kierujemy się filozofią Lean Manufacturing, któa pozwala nam ograniczyć koszty do minimum.

W ramach usług w kooperacji jak cynkowanie, niklowanie,  malowanie na mokro, oraz malowanie proszkowe jesteśmy w stanie zapewnić końcowy produkt wykończony na dowolnie wskazany kolor, wraz z podkładami zabezpieczającymi.

Współpracując z nami możesz pozbyć się problemów logistyki dotychczas zamawianych elementów, ponieważ wszystko znajdziesz w jednym miejscu: w PDM Technics!

 

Zapraszamy do współpracy!

Zespół PDM Technics

 

PhotoGrid_1430833350872